Elszabadultak az indulatok a váradi és a Târgu Jiu-i kosarasok között

Verekedésbe torkollott a férfi kosárlabda-bajnokság Târgu Jiu–Nagyváradi VSK mérkőzése.

Vasárnap este Târgu Jiu-ban tartották az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság 20. fordulóját, melynek keretében Târgu Jiu a Nagyváradi VSK-val lépett pályára. A meccs bővelkedett meglepetésekben: a váradiak magabiztos játékát a házigazdák lendülete törte meg, akik a harmadik negyedben fordítottak az álláson. Az eredmény végül 89:74 lett. Két perccel a meccs vége előtt verekedés tört ki a játékosok között: a Krónika beszámolója szerint miután a Târgu Jiu-i csapat egyik játékosa a földre került, egymásra támadtak a játékosok. Az esetet mindkét csapat edzője elítélte, a nagyváradi klub pedig hétfőn közleményben adott hangot a történtek miatti sajnálatának.