Sőt, bizonyítékok! A román patrióták éjt nappá téve dolgoztak a hétvégén. Figyelem: NEMZETÁLLAM-DARABOLÓ HUMORVESZÉLY!
Amint arról beszámoltunk, az igazi hazafi népmozgalmas párti ügyvezető elnök, Eugen Tomac a hétvégén leleplezte a magyarok aljas terveit: felfedezte, hogy a MOL-benzinkutaknál Erdély leszakítását célzó műveleti térképek lengedeznek szerte az országban. Nosza, felszólított minden igazi patrióta románt, keressék a revizionista jeleket, kódokat, mert nagy a baj, a magyarok tényleg vinni tervezik a transzszilván őshazát. És Rareș Bogdan, Dan Tănasă, Ionuț Țene, Traian Băsescu és társaik neki is álltak (sőt, még Corneliu Vadim Tudor szelleme is beszállt a kutatásba): tűvé tették az országot, árulkodó műveleti térképek után kutatva. Mutatjuk, mit találtak e ragyogó hazafi szellemek:

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (A vak is látja, ha ért valamit a villamossághoz.)

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (És figyelem, a terv nem ma született. Ezt a műveleti térképet egy bizonyos Pollák Jóska, álnevén Jackson Pollock készítette, még 1950-ben!)

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (A műveleti térképen világosan látszik: a IV. Honvéd Úriszabó Ollóshadosztály hamarosan betör a Partiumba és leszabja azt.)

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (Minden nemzetközi egyezményt áthágva biológiai fegyverként betűzőszú-térképészeket vetnek be!)

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (A román hazafias titkosszolgálatoknak elég nagy fejtörést okoz a fenti műveleti térkép megfejtése. De rendíthetetlen kitartással dolgoznak rajta.)

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (Ezen a műveleti térképen nincs mit kommentálni.)

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (Azt még a román titkosszolgálatok is elismerik, hogy ennek a műveleti térképnek az álcázása egyenesen zseniális. Nem mellékes: figyeljük meg a kémnő mongoloid arcvonásait!)

Egyértelmű! A magyarok fel akarják darabolni Romániát! (A patrióták szerint, nem lehet elég korán elkezdeni a műveleti térképek készítését.)
Kicsit olyan az egész, mint amikor valaki megmondja, ki a fehér, ki a fekete. Ki a Jó, ki a Rossz. Mi meg nézünk, hogy ki ez? És miért mondja meg? És hogy jutottunk ide? Mert itt tartunk.
Gyerekszótár választások előtti kimerült időkben.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
A János Zsigmond Unitárius Kollégiumban arról beszélt jogász és pszichológus, hogy szülőként mit tehetünk annak érdekében, hogy a gyerekünk ne váljon áldozatból elkövetővé.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Medve üldözött Beszterce-Naszód megyében egy motorost. Új szabadnapot helyeztek kilátásba a Szenátusban.
Segítségét kért egy nő csütörtök este a 112-n a békási vidéki rendőrőrstől, miután fenyegetve érezte magát, férjét és lányát 37 éves vejétől, amennyiben annak felesége és három gyermeke nem tér vissza közös otthonukba.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Kicsit olyan az egész, mint amikor valaki megmondja, ki a fehér, ki a fekete. Ki a Jó, ki a Rossz. Mi meg nézünk, hogy ki ez? És miért mondja meg? És hogy jutottunk ide? Mert itt tartunk.
Gyerekszótár választások előtti kimerült időkben.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
A János Zsigmond Unitárius Kollégiumban arról beszélt jogász és pszichológus, hogy szülőként mit tehetünk annak érdekében, hogy a gyerekünk ne váljon áldozatból elkövetővé.