A románok Budapesten is megverték a magyarokat

Pontosabban: a román kézilabdázó lányok.

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének második fordulójában a címvédő Bukaresti CSM ismét legyőzte az FTC Rail Cargo Hungária csapatát a budapesti BOK csarnokban. Az eredmény: 27-26 a vendég csapat javára. Ez azt jelenti, hogy a Bukaresti CSM női kézilabda csapata továbbjutott a legjobb négy közé.

A mérkőzésen incidensre is sor került. A 45. percben a román kapus, Paula Ungureanu arra panaszkodott, hogy a kapuja háta mögött ülő FTC-szurkolók pénzérméket dobálnak, illetve vizet locsolnak a pályára, melynek következtében a bírók több percre leállították a játékot, hogy a kapu előtti területet meg lehessen tisztítani.

Az első fordulót szintén a román hölgyek nyerték 30-25 arányban. A legjobb négy helyen levő csapatok küzdelmére Budapesten kerül sor május hatodikán és hetedikén.